درباره عطر سناتور

مجموعه عطر ادکلن اسپری با تکیه بر دانش فنی و نیروی کار زبده و متخصص خود یکی از  نام های معروف درعرضه عطر، ادکلن ، اسپری های خوشبو کننده هوا و بدن  بوده و یکی از تامین کنندگان عطر، اسانسهای شوینده، خوراکی، صنعتی و آرایشی از مطرح ترین و بزرگترین شرکت های دنیا  است.در این فروشگاه فقط عطر و ادکلن اصلی از برندهای معتبر به فروش میرسد و برندهای سطح پایین و یا فیک بفروش نمیرسد. و از آنجا که هر چقدر در زمینه خرید ادکلن اصل و اورجینال متبحر باشیم باز این امکان هست که هنگام خرید فرق بین ادکلن اصل و اورجینال با  تقلبی و فیک  را متوجه نشویم لذا بهترین راه حل برای این موضوع خرید از فروشگاههای تخصصی معتبر است.

نمایندگی رسمی و انحصاری شرکتهای:
برند اریکا در ایران

برند سندی در شمالغرب

زمینه های فعالیت

    فروش و ارائه بیش از ۲۰۰۰ مدل از معروفترین:
اسانس های عطری و آرایشی
اسانس های میوه ای و خوراکی
اسانس های بهداشتی و شوینده
اسانس های شوینده حلال در آب و الکل مخصوص شامپو، مایع دست شویی، پودر لباسشویی و شیشه شوی

فروش انواع شیشه عطر و ادکلن و قوطی اسپری و ظروف کرم و شامپو
فروش انواع اسپری خوشبو کننده هوا و بدن

تولیدکننده انواع ادکلن و اسپری های خوشبو کننده هوا و بدن
این مجموعه تولید کننده برند اریکا تحت لیسانس فرانسه میباشد. محصولات اریکا شامل ادکلنهای20میل 8میل.50میل.75میل  و 100میل با کیفیتهای عالی  میباشد.

شماره های تماس.09128427533.09031117533.02433559033

این مجموعه همچنین برترینهای سال را از نظر مصرف کنندگان و منتقدان مورد بررسی قرار میدهد. بنابراین هنگام خرید ادکلن اصل و اورجینال شما مطمئن هستید که آگاهی کامل و بهترین قیمت را در اختیار دارید.

این فروشگاه تمامی عطر و ادکلن خود را به همراه فاکتور معتبر و ضمانتنامه اصالت کالا ارایه میکنددر پایان از تمامی دوستان، همکاران و عزیزانی که تمایل به همکاری با این مجموعه را دارند با آغوش باز استقبال می نمائیم و پذیرایشان هستیم تا از دانش پیشنهادات و انتقاداتشان در جهت بهبود این فضا نهایت استفاده را ببریم. در صورت تمایل با شماره تلفنهای روی سایت سناتور تماس بگیرید.